Force City
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witajcie na nowym Forum PBF! Zapraszamy do rejestracji! Na forum panuje obecnie późna wiosna.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dumanie

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Shiron

Shiron


Liczba postów : 25
Join date : 20/01/2015

Dumanie Empty
PisanieTemat: Dumanie   Dumanie EmptyCzw Sty 29, 2015 4:06 pm

Siema.
Temat zakładam, żebym ja mogła tu klepać swoje małe pomysły oraz po to, aby inni, którzy nie chcą zakładać kolejnego tematu mogli się wypowiedzieć. Dlatego proszę o nie zamykanie go.

1) Mapkę, którą Lord usunąłeś, można wstawić do fabuły.

2)Stworzyłabym jeszcze (prócz FC) drugą kategorię jak "Inne Tereny". Umieściłabym tam Las, Góry (któreś miejscem katastrofy) oraz jakąś jednostkę wojskową, gdzie mogliby stacjonować wojskowi, naukowcy czy osoby pracujące dla rządu. Takie miejsca mogłyby się przydać w fabule w przyszłości

3)Opis grup do fabuły w przewodniku. Mogę zrobić ja.

4)Dołączenie do grupy nie odbywa się przez KP, ponieważ brak w niej odpowiedniej ramki. Jakiś plan na to?

5)W aktualnościach pogoda?


Też was kocham.
Powrót do góry Go down
Lord Kuamstf
Cesarz Internetów
Lord Kuamstf


Liczba postów : 47
Join date : 20/01/2015
Skąd : Podkarpacie

Dumanie Empty
PisanieTemat: Re: Dumanie   Dumanie EmptyCzw Sty 29, 2015 4:21 pm

1) Zrobi się
2) To się zrobi wraz z rozwojem fabuły. Na ten czas działajmy w mieście.
3) Zrobię
4) Na podstawie historii i próśb będę przyłączał do odpowiednich.
TAK LUDZIE ZGŁASZAĆ SIĘ DO MNIE
5) Na ten czas uznaje to za mało potrzebne, raczej Riczi się tym zajmie.


Ostatnio zmieniony przez Lord Kuamstf dnia Pon Lut 09, 2015 9:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Richard Medley
Mistrz Internetów
Richard Medley


Liczba postów : 11
Join date : 05/01/2015

Dumanie Empty
PisanieTemat: Re: Dumanie   Dumanie EmptyCzw Sty 29, 2015 5:32 pm

Yup, postaram się ogarnąć jakąś pogodę. Ale to raczej ustalę z innym Technicznym forum.
Powrót do góry Go down
https://force-city.forumpolish.com
Shiron

Shiron


Liczba postów : 25
Join date : 20/01/2015

Dumanie Empty
PisanieTemat: Re: Dumanie   Dumanie EmptyPią Lut 13, 2015 5:49 pm

Ludu. Kocham was normalnie, ale zaraz dostanę wścieku xD. Dziś najpewniej oddam wszystkie banery (bo im większy, tym łatwiej/szybciej), więc mam nadzieję, że reklama puści pełną parą.
Nie rozumiem jednak paru rzeczy:
I w tym momencie pojawiam się Ja! Magiczny głos admina.
1) W dziale Wasze banery powinni pisać admini innych for wstawiając swoje banerki albo link do ich tematu, A NIE MY WSTAWIAMY TAM HTML DO ICH OBRAZKÓW. Chyba, że ja jestem już mega-bardzo-nie-na-czasie i coś się zmieniło...
Nie wiem, nie znam się, ale za to pewna osoba się zna ale dupy nie ruszy. Cóż, niektórzyheadadmini powinni działac a nei robić pogaduszki z psiapsiółami.
W kwestii reklamy myślę, że warto stworzyć w Offtopie dział na owe banery i chyba czas zabrać się za toplisty?
Jak wyżej...
Pragnę zauważyć, że warto napisać krótki regulamin wymiany. Podpatrzeć na innych forach i poczytać co oni wymagają. Mówię o toplistach, bo generalnie fora nie wymieniają się z ludźmi, gdzie mało jest osób. Jak nas przybędzie trochę, to wtedy zacznie się dawanie banerów for.
A w jaki sposób chcesz by nas przybyło??? Bo tym postem przerywasz mi robienie zwiastunu/reklamy/traileru forum.

3) Skoro już mówimy o banerkach, to podczas robienia ja robiłam dość duże błędy w sprawie...realiów forum. Dlatego proszę o jakiś opis o technologii czy innych danych. Można rozbudować historię i tam dać o tym wzmianki. Chodzi o poziom technologii i medycyny, bo to chyba najważniejsze.
Zrobim zrobim. Na razie to może poczekać.
2)Forum w budowie... Powiedzcie mi, Skarby, co jeszcze wy chcecie jeszcze gigantycznego tworzyć, skoro mogą zawsze dojść jakieś ewentualności, ale to jest chyba normalnie, nie?
Ja, ew. leniwy headadmin to naprawimy.
3)Aktywność ludzi mnie powala...
I może to znowu moja wina? A kto ci robił za MG ? Hmm?
4)Zdradźcie mi, czy widzicie tło i główny banerek, bo mnie się nie pokazuje i mnie zastanawia.
Ekhem... Ja widze!

Jeżeli coś jest dla was problemem, to ja mogę pomóc, ale część rzeczy za was po prostu nie zrobię, a jeśli coś nie wiecie jak zrobić to polecam nauczyć się i/lub znaleźć osobę zaufaną, która to za was zrobi. Internet dużym miejscem jest, więc bez problemu można dorwać jakieś poradniki, chociaż na yt czy innych miejscach. Kurna, ja tu jestem adminem, czy wy?
Ty jesteś typową obywatelką Polski - narzekasz na wszystko. JA tu nie wyrabiam a reszta administracji sie leni. I to aj dostaje baty... Ps: pisał Lordi
Powrót do góry Go down
Shiron

Shiron


Liczba postów : 25
Join date : 20/01/2015

Dumanie Empty
PisanieTemat: Re: Dumanie   Dumanie EmptyPią Lut 13, 2015 6:37 pm

Lord napisał:
Nie wiem, nie znam się
No to życzę powodzenia z takim podejściem.

Lord napisał:
Zrobim zrobim. Na razie to może poczekać.
A na co? Forum trzeba kiedyś skończyć. Zamiast pykać w CS'a to polecam 5 minutek dla forum na napisanie tego.

Lord napisał:
I może to znowu moja wina? A kto ci robił  za MG ? Hmm?
Nie wrzucam tylko na Ciebie, ale na innych. Chociażby na Heada ><


Lord napisał:
Ekhem... Ja widze!
No to lajt, bo myślałam, że to u mnie jest problem i miałam rację.


Reszty nie komentuję, bo brak mi sił.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dumanie Empty
PisanieTemat: Re: Dumanie   Dumanie Empty

Powrót do góry Go down
 
Dumanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Force City :: Informacje :: Organizacyjne :: Propozycje-
Skocz do: